The wishlist name can't be left blank

Wesoły Kamper Malucha "Ucz się i śmiej" HCK55 Fisher Price

Dostępny
Indeks
738441
Twój rabat 15% (56,76 zł)
Cena
Cena 319,99 zł 376,75 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 376,75 zł
- +

Opis

Wesoły Kamper Malucha "Ucz się i śmiej" HCK55 Fisher Price

 

Dane produktu:

Wesoły Kamper Malucha „Ucz się i śmiej!” pozwala wyruszać na kolejne niezwykłe przygody w miarę jak dziecko rośnie – od zabawy na siedząco z elementami aktywizującymi po chodzenie za pchaczem i wymyślanie własnych biwakowych opowieści.

To muzyczne centrum zabaw ma 3 „Poziomy nauki” pełne wesołych piosenek, dźwięków, światełek oraz wypowiedzi o literkach, kolorach, liczeniu i kształtach, a także ponad 10 wyjmowanych elementów, dzięki którym zabawa w biwakowanie jest jeszcze bardziej realistyczna.

Zabawka w polskiej wersji językowej.

 

Cechy produktu:

- Pchacz i centrum zabaw, które „rośnie” razem z dzieckiem: od zabawy na siedząco po chodzenie i zabawę w naśladowanie (dla dzieci w wieku od 9 do 36 miesięcy).

- Na 3 „Poziomach nauki” jest ponad 90 aktywacji: piosenki, dźwięki oraz wypowiedzi wprowadzają w świat kolorów, liczenia, liczb od 1 do 10, kształtów i literek.

- Naciśnij przycisk ABC lub muzyki, aby aktywować światełka, dźwięki, piosenki i wypowiedzi w języku polskim. Interaktywne kompas oraz mapa odtwarzają jeszcze więcej piosenek i wypowiedzi.

- Ponad 10 wyjmowanych elementów, w tym „jedzenie” do przygotowania na „ognisku”, wędka oraz 4 klocki do łowienia i układania w „lodówce”.

- Elementy aktywizujące do zabawy na siedząco, w tym dzbanek z grzechotką, klekotka i klikające pokrętło.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 738441
  • Producent Fisher Price
  • Wiek Dla najmłodszych (+9 mies.)
  • Symbol HCK55
  • EAN 194735012244

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto