Flamastry 12 kolorów 48 sztuk Jumbo ze stożkową końcówką Colorino kids

Niedostępny
Indeks
716162
Twój rabat 14% (6,40 zł)
Cena
Cena 38,50 zł 44,90 zł

Opis

Flamastry 12 kolorów 48 sztuk Jumbo ze stożkową końcówką Colorino kids

 

Dwie grubości pisania: stożkowa końcówka umożliwia rysowanie cienkich linii jeśli flamaster jest trzymany pionowo i szerokich jeśli zostanie pochylony. Zapakowane w przezroczystą tubę z pokrywką i rączką.Duże opakowanie zawierające 48 szt.

Kolorowanie to jedno z ulubionych zajęć małych dzieci. Szeroki wybór kolorowanek na rynku pomaga rozwijać wyobraźnię najmłodszych. W ostatnich latach kolorowanie stało się bardzo popularne także  wśród dorosłych jako forma terapeutyczna. Podczas kolorowania zarówno dla starszych jak i najmłodszych bardzo ważne jest uzyskanie intensywnych barw. Produkty Colorino umożliwiają to w 100%.

Marka Colorino posiada w swojej ofercie szeroki wybór idealnych do kolorowania kredek ołówkowych, akwarelowych, neonowych, świecowych, woskowych, pasteli olejnych, flamastrów. Wszystkie przybory Colorino do kolorowania wyróżniają się soczystymi, intensywnymi kolorami. Z myślą o najmłodszych produkty Colorino kształtem są odpowiednio dopasowane do ich małych rączek, ułatwiając im pierwsze próby kolorowania. Kredki Colorino dzięki niesamowitej intensywności barw pozwalają stworzyć oryginalne rysunki. Produkty do kolorowania Colorino są w pełni bezpieczne dla dzieci. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 716162
  • Producent Colorino
  • Ilość kolorów 12
  • EAN 5907690892234

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Flamastry 12 kolorów 48 sztuk Jumbo ze stożkową końcówką Colorino kids