Feluś i Gucio idą do przedszkola

Autor: Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Kozłowska
Niedostępny
Indeks
713518
Twój rabat 12% (3,60 zł)
Cena
Cena 27,00 zł 30,60 zł

Opis

Feluś i Gucio idą do przedszkola, Katarzyna Kozłowska, Nasza Księgarnia, 2018

 

Dane produktu:

Feluś ma trzy lata i właśnie pierwszy raz idzie do przedszkola. Razem z rodzicami przygotowuje się na to wydarzenie. Wspólnie wybierają plecak i kompletują wyprawkę. Chłopiec pakuje też swojego najwierniejszego kompana, misia Gucia- razem wyruszą w nieznane. Dowiedzą się, jak wyglądają sale, co będą robić, w jakich zajęciach i wydarzeniach będą uczestniczyć. Feluś ma mnóstwo pytań. Czy spotka znajome dzieci? W czym pomoże mu pani? A co będzie, jeśli nagle zatęskni za mamą?

Jeśli zbliża się moment, w którym i Wasze dziecko pójdzie do przedszkola, ta książeczka pomoże całej rodzinie oswoić się z nową sytuacją. Ciepłe i pogodne ilustracje pokazujące wnętrze przedszkola i wybrane chwile z przebiegu dnia zachęcą do radosnego wyczekiwania, a wspólne czytanie stanie się pretekstem do rozmów. Dzięki temu Wasze dziecko będzie spokojniejsze i z radością powita nowych kolegów.

Katarzyna Kozłowska- absolwentka Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Adama Mickiewicza oraz Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Nauczycielka wychowania przedszkolnego. Stara się pomagać maluchom i ich rodzicom w radosnym i bezstresowym rozpoczęciu przygody z przedszkolem. Sama doświadczenie adaptacji synka w przedszkolu ma już za sobą.

Marianna Schoett- ilustratorka książek dla dzieci. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy, a następnie kontynuowała naukę na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Rysowanie ilustracji dla dzieci to jej hobby, któremu całkowicie poświęca czas wolny. Na co dzień pracuje w agencji kreatywnej.

Forma wydania: książka papierowa 
Oprawa: twarda
Data premiery: 2018-02-14

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 713518
  • Autor Katarzyna Kozłowska
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 9788310132932
  • Ilość stron 40
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 20,5x25 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Feluś i Gucio idą do przedszkola