The wishlist name can't be left blank

Farma gospodarcza światło dźwięk z traktorem i figurkami 203735003 Farm Dickie Toys

Dostępny
Indeks
747871
Twój rabat 11% (15,64 zł)
Cena
Cena 126,80 zł 142,44 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 128,19 zł
- +

Opis

Farma gospodarcza światło dźwięk z traktorem i figurkami 203735003 Dickie Toys

 

Dane produktu:

Stacja farma gospodarcza z traktorem od Dickie Toys pozwala, by mali rolnicy mogli doświadczyć prawdziwego życia na farmie. Duży zestaw zabaw w gospodarstwo rolne pozwala dzieciom odtwarzać ekscytujące życie na wsi.

Dzięki bogatej gamie akcesoriów rolniczych, Stacja farma od Dickie Toys zawiera wszystko, czego potrzebują mali młodsi rolnicy, by zanurzyć się w wyzwania pracy na roli.

Ciągnik z oficjalną licencją Fendt, dzięki ruchomej przedniej łopacie z łatwością dostarcza zamknięte bele siana bezpośrednio do krów w oborze. Za pomocą ruchomej przedniej łopaty traktor może ponownie załadować bele siana i przetransportować je do przyczepy.

Mycie krów zapewnia ekscytującą zabawę w dołączonej tu myjni.

Zabawki Dickie Toys inscenizują rzeczywistość w porywający sposób i umożliwia maluchom poznawanie świata ze świecącymi z emocji oczami. Tym razem zaprasza do zapoznania się z codziennością pracy na roli i eksplorowania zadań, z jakimi zmagają się rolnicy.

Obszerna stacja farma z licznymi elementami ruchomymi i akcesoriami sprawia, że oczy dzieci błyszczą, zachęca do podnoszenia przedmiotów i pracy na farmie. Pojazdy dla dzieci z ponad 50 letnią tradycją, których celem jest rozbudzać wyobraźnię i ciekawość świata, a przede wszystkim wyczarować uśmiech na twarzy każdego dziecka; wystarczy rozpakować i dać się ponieść w wciągającą zabawę.

Cechy produktu:

- BOGATE WYPOSAŻENIE: zestaw składa się z obory, ciągnika z przyczepą, 2 krów i 3 bel siana; zestaw zapewnia początkującym małym rolnikom wielogodzinną zabawę na farmie.

- FUNKCJONALNOŚĆ I WCIĄGAJĄCA ZABAWA: zestaw imponuje tematycznymi dodatkami i pomieszczeniami, ciągnik z ruchomą przednią łopatą oraz zdobienia odwzorowują prawdziwą farmę ze zwierzętami. Traktor na licencji Fendt: dołączony ciągnik szufelkowy dzięki rozkładanej przyczepie może wyciągnąć belki z pola lub transportować dołączone figurki zwierząt. Efekty dźwiękowe i światło: po naciśnięciu przycisku gospodarstwo budzi się do życia i zachwyca realistycznymi odgłosami i walorami świetlnymi.

- WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: imponujące wymiary zestawu: 17x30x15 cm, działa na baterie 2 x LR03/AAA (dołączone).

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 747871
  • Producent Dickie Toys
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol 203735003
  • EAN 4006333080661
  • Zasilanie 2x bateria AAA
  • Wymiary 17x30x15 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto