Farby akwarelowe Jumbo 8 kolorów Colorino

Dostępny
Indeks
707704
Twój rabat 17% (2,10 zł)
Cena
Cena 10,60 zł 12,70 zł
- +

Opis

Farby akwarelowe Jumbo 8 kolorów Colorino

 

Dane produktu:

Zestaw farb akwarelowych składa się z 8 kolorów umieszczonych na paletce oraz pędzelka. Farby w kolorach: brązowym, czarnym, żółtym, czerwonym, niebieskim, zielonym, białym i różowym. Wystarczy odrobina wody by wydobyć drzemiący w nich potencjał do tworzenia arcydzieł przez najmłodszych.

Guziczki kolorów JUMBO posiadają zwiększono średnicę do 40 mm, zapewniając dłuższy czas użytkowania. Farby nietoksyczne, łatwo zmywalne ze skóry. 

 

Cechy produktu:

- średnica akwarelki 40mm
- nietoksyczne
- łatwo zmywalne ze skóry
- idealne do wykonywania prac plastycznych zarówno w szkole jak i w domu. 

W zestawie plastikowy, okrągły pędzelek.

Kolorowanie to jedno z ulubionych zajęć małych dzieci. Szeroki wybór kolorowanek na rynku pomaga rozwijać wyobraźnię najmłodszych. W ostatnich latach kolorowanie stało się bardzo popularne także  wśród dorosłych jako forma terapeutyczna. Podczas kolorowania zarówno dla starszych jak i najmłodszych bardzo ważne jest uzyskanie intensywnych barw. Produkty Colorino umożliwiają to w 100%.

Marka Colorino posiada w swojej ofercie szeroki wybór idealnych do kolorowania kredek ołówkowych, akwarelowych, neonowych, świecowych, woskowych, pasteli olejnych, flamastrów. Wszystkie przybory Colorino do kolorowania wyróżniają się soczystymi, intensywnymi kolorami. Z myślą o najmłodszych produkty Colorino kształtem są odpowiednio dopasowane do ich małych rączek, ułatwiając im pierwsze próby kolorowania. Kredki Colorino dzięki niesamowitej intensywności barw pozwalają stworzyć oryginalne rysunki. Produkty do kolorowania Colorino są w pełni bezpieczne dla dzieci. Posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 707704
  • Producent Colorino
  • Ilość kolorów 8
  • Symbol 32612PTR
  • EAN 5907690832612

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Farby akwarelowe Jumbo 8 kolorów Colorino