Epicki zestaw bojowy - Cole kontra Wojownik-Duch 71733 Lego Ninjago

Dostępny
Indeks
735251
Twój rabat 23% (11,66 zł)
Cena
Cena 37,99 zł 49,65 zł
- +

Opis

Epicki zestaw bojowy - Cole kontra Wojownik-Duch 71733 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Fani LEGO® NINJAGO® mogą odgrywać kreatywne i ciekawe walki. Pomoże im w tym genialny Epicki zestaw bojowy Cole kontra Wojownik-Duch (71733). Dzieci znajdą tu stragan do zbudowania z klocków z wiszącą latarnią oraz obrotową platformę bojową, więc mogą uciec do fantastycznego świata i godzinami odgrywać role.

 

Zestawy zachęcające do używania wyobraźni

Ten bojowy zestaw ninja zawiera 2 minifigurki: Cole'a (nowość na styczeń 2021 r.) i Wojownika-Ducha w wersji Legacy z serialu LEGO® NINJAGO®. Dzieci znajdą tu wszystko, czego potrzebują do inscenizowania ciekawych starć, których zwycięzca zdobędzie cztery czarne bronie.

 

Najlepsze zabawki dla dzieci

Dzięki zestawom LEGO NINJAGO dzieci odstawią ekrany w kąt, by wyruszyć na ekscytujące przygody w fantastycznym świecie. Nauczą się przydatnych umiejętności, spotkają się ze swoimi ulubionymi bohaterami i będą mogły bawić się wieloma wspaniałymi zabawkami ninja takimi jak mechy, samoloty i smoki.

 

Cechy produktu:

- Zestaw konstrukcyjny LEGO® NINJAGO® 71733 Epicki zestaw bojowy — Cole kontra Wojownik-Duch daje dzieciom wszystko, czego potrzebują do odgrywania zaciętych pojedynków z udziałem bohaterskiego Cole’a i złego Wojownika-ducha.

- Ten zestaw ninja zawiera 2 minifigurki: Cole'a (nowość na styczeń 2021 r.) i Wojownika-ducha w wersji Legacy z serialu LEGO® NINJAGO®, a także 4 wyjątkowe czarne bronie.

- Bojowy zestaw ninja zawiera również stragan do zbudowania z klocków dla postaci i obrotową platformę bojową, którą Cole może wykorzystać do przewrócenia przeciwnika.

- Model składa się z zaledwie 51 elementów, więc jest doskonałym zestawem LEGO® na początek przygody z budowaniem dla sześciolatków i starszych dzieci. To również doskonały prezent, który sprawi, że młodzi konstruktorzy będą do niego często wracać.

- Stragan ma ok. 7 cm wysokości, 5 cm szerokości i 8 cm głębokości, więc jest idealny do odgrywania bitew w pokoju, ale można go też łatwo zabrać do znajomego.

- Inscenizuj jeszcze większe starcia LEGO® NINJAGO®, łącząc ten zestaw z pozostałymi Epickimi zestawami bojowymi: Kai kontra Skulkin (71730), Zane kontra Nindroid (71731) i Jay kontra Serpentine (71732).

- Zestawy LEGO® NINJAGO® odciągają dzieci od ekranów i przenoszą do świata kreatywnej zabawy, w którym mali konstruktorzy mogą uczyć się przydatnych umiejętności podczas przygód z bohaterami ninja.

- Już od ponad sześciu dekad klocki LEGO® powstają z najwyższej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić. Nie potrzebujesz do tego umiejętności ninja!

- Klocki LEGO® spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 735251
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)
  • Symbol 71733
  • EAN 5702016912388
  • Ilość elementów 51

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Epicki zestaw bojowy - Cole kontra Wojownik-Duch 71733 Lego Ninjago