Elementarz- czytamy bajki metodą sylabową oprawa twarda

Autor: Alicja Karczmarska-Strzebońska
Alicja Karczmarska-Strzebońska
Dostępny
Indeks
719400
Twój rabat 10% (1,70 zł)
Cena
Cena 15,30 zł 17,00 zł
- +

Opis

Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową, Greg, 2019

 

Elementarz - czytamy bajki metodą sylabową to książka doskonała dla każdego dziecka, które chce nauczyć się czytać. Zastosowano w niej metodę sylabową, która jest popularna od lat i niezwykle skuteczna. Dzięki niej już kilkuletnie maluchy zdobywają umiejętność czytania! Dziecko poznaje literki, następnie składa z nich sylaby, by przejść do odczytywania wyrazów i całych zdań. Poziom trudności wzrasta stopniowo, dzięki czemu nauka czytania jest szybka i bezproblemowa, a dziecko czyta płynnie i ze zrozumieniem.

Wielką atrakcją Elementarza... są zamieszczone w jego drugiej części czytanki - najbardziej znane bajki, klasyka polskiej literatury dziecięcej. Są tu więc bajki KrasickiegoFredryMickiewicza, popularne wiersze Jachowicza czy Konopnickiej. Gwarantują one doskonałą zabawę, która jednocześnie utrwali umiejętność czytania i rozbudzi w dziecku miłość do polskiej literatury.

Elementarz czytamy bajki metodą sylabową to książka przygotowana z najwyższą starannością, we współpracy z doświadczonymi nauczycielami i metodykami. Twarda, kolorowa okładka gwarantuje trwałość książki, a piękne ilustracje i barwne strony przyciągną oko małego czytelnika.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 719400
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Alicja Karczmarska-Strzebońska
  • EAN 9788375173819
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 21x29,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Elementarz- czytamy bajki metodą sylabową oprawa twarda