Eduterapeutica. Już Umiem. Matematyka

Dostępny
Indeks
707596
Cena
Cena 499,90 zł
- +

Opis

Już Umiem. Matematyka to zestaw pomocy dydaktycznej dla nauczycieli matematyki klas 4-6 szkoły pozwalający w sposób ciekawy i motywujący uczniów przypominać, rozwijać i poszerzać podstawowe umiejętności matematyczne. Zestaw może być wykorzystywany na lekcjach matematyki, podczas dodatkowych zajęć z uczniami przejawiającymi problemy z liczeniem i rozwiązywaniem zadań matematycznych oraz w ramach edukacji włączającej skierowanej do uczniów z niektórymi deficytami rozwoju psychospołecznego i fizycznego.

Program korzysta z metod i narzędzi dostosowanych do etapu rozwojowego dziecka zarówno w zakresie jego możliwości intelektualnych jak i odpowiednich do wieku konwencji estetycznych.

Zestaw zawiera:

 • 70 interaktywnych ćwiczeń, gier i zabaw 
 • 150 kart pracy wydrukowanych z programu 
 • 30 różnych kart z siatkami wielościanów foremnych (czworościan, sześcian, ośmiościan, dwunastościan i dwudziestościan); karty wydrukowane są na kartonie przeznaczonym do wycinania i sklejania modeli brył.

Karty pracy poza zagadnieniami przygotowującymi do matematyki takimi jak koncentracja, pamięć i myślenie matematyczne obejmują wszystkie zagadnienia przewidziane w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych w zakresie matematyki na II etapie edukacyjnym, a w szczególności następujące obszary celów szczegółowych: 

 1. Liczby naturalne w dziesiątkowym układzie pozycyjnym, działania na liczbach naturalnych, liczby całkowite
 2. Ułamki zwykłe i dziesiętne oraz działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych
 3. Elementy algebry
 4. Proste i odcinki, kąty, wielokąty, koła, okręgi oraz bryły i obliczenia w geometrii
 5. Obliczenia praktyczne, elementy statystyki opisowej i zadania tekstowe

Galeria

Szczegóły

 • Indeks 707596
 • Producent EI System
 • Seria Eduterapeutica
 • EAN 9788365418166

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Eduterapeutica. Już Umiem. Matematyka