Edukacyjna Ciężarówka Sorter GFJ37 Fisher Price

Dostępny
Indeks
717122
Twój rabat 19% (22,69 zł)
Cena
Cena 95,00 zł 117,69 zł
- +

Opis

Edukacyjna Ciężarówka Sorter GFJ37 Fisher Price

 

Dane produktu:

Zapewnij swojemu maluszkowi mnóstwo zabawy i nauki z Edukacyjną ciężarówką od Fisher-Price!

Ten zabawkowy pojazd-sorter umili czas Twojemu dziecku, wzbogacając jego zabawy o dopasowywanie kształtów przy akompaniamencie ponad 50 dźwięków, edukacyjnych piosenek i wypowiedzi.

Elementy zabawki są idealnie dopasowane do małych rączek, łatwe do chwytania i manipulowania. Gdy dziecko podrośnie, może ciągnąć pojazd na sznureczku, a pierwsze kroki zostaną nagrodzone ekscytującymi, wielokolorowymi światełkami, muzyką i dźwiękami auta!

Zabawa, która rozwija:

- Wiedza: naciskanie przycisków aktywuje edukacyjne piosenki, dźwięki i wypowiedzi, które wprowadzają dziecko w świat kolorów, kształtów i liczb.

- Sprawność ruchowa: od sortowania kształtów na siedząco, przez raczkowanie i popychanie pojazdu, po chodzenie i ciągnięcie go za sobą - maluch cały czas ćwiczy umiejętności związane z równowagą i koordynacją!

- Umiejętność myślenia: zabawa w sortowanie, podczas której dziecko próbuje dopasować kolorowe kształty do odpowiednich otworów, pomaga rozwijać umiejętności związane z rozpoznawaniem i klasyfikowaniem różnych elementów.

Zawartość w języku polskim.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717122
  • Producent Fisher Price
  • Wiek Dla najmłodszych (+6 mies.)
  • Wymiary opakowania 31,5x20x13 cm
  • Symbol GFJ37
  • Wymiary 24x16,5x12 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Edukacyjna Ciężarówka Sorter GFJ37 Fisher Price