Dżunglowy Smok 71746 Lego Ninjago

Niedostępny
Indeks
735256
Twój rabat 22% (46,21 zł)
Cena
Cena 163,89 zł 210,10 zł

Opis

Dżunglowy Smok 71746 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Dzieciom spodoba się odgrywanie emocjonujących scen z serialu telewizyjnego LEGO® NINJAGO® za pomocą superfajnego zestawu Dżunglowy smok (71746). Niezwykle ruchome skrzydła, nogi i ogon figurki, otwierana i zamykana szczęka oraz siodło dla jeźdźca ninja zainspirują dzieciaki do wciągającej zabawy w świecie wyobraźni.

Fajna zabawka ninja dla dzieci

Zestaw ze smokiem zawiera 4 minifigurki: wyspiarskiego Lloyda, wyspiarskiego Zane'a, PoulErika oraz strażnika gromu. Wszystkie figurki są uzbrojone, więc mogą ruszać do zbrojnej potyczki o amulet burzy. W komplecie jest też deska surfingowa z funkcją strzelania, która jeszcze bardziej urozmaici walkę.

Imponujący prezent

Zabawki LEGO NINJAGO doskonale sprawdzą się jako prezenty dla dzieciaków uwielbiających zabawę we wciągającym świecie fantasy, w którym mogą połączyć siły z bohaterami w walce przeciwko różnym złoczyńcom. Miłośnicy ninja mają do wyboru szeroką gamę ciekawych zabawek, takich jak smoki, odrzutowce i inne pojazdy.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® NINJAGO® Dżunglowy smok (71746) zawiera fantastyczną, ruchomą figurkę smoka, za pomocą której dzieci mogą odtworzyć sceny z serialu telewizyjnego lub wymyślać własne historie.

- W komplecie cztery minifigurki z serialu telewizyjnego LEGO® NINJAGO®: wyspiarski Lloyd, wyspiarski Zane, PoulErik oraz strażnik gromu. Wszystkie figurki są uzbrojone i gotowe do niezapomnianych walk.

- Figurka smoka ma niezwykle ruchome skrzydła, nogi i ogon, otwieraną i zamykaną szczękę oraz zdejmowane siodło, dzięki któremu wojownik ninja może jechać na smoku do walki.

- W zestawie jest też fajna deska surfingowa z żaglem i miotaczem, która spodoba się wszystkim dzieciakom i poszerzy ich możliwości zabawy.

- Ten ciekawy zestaw konstrukcyjny to bardzo popularny prezent urodzinowy i świąteczny dla dzieci w wieku od 8 lat, które lubią wojowników ninja i kreatywną  zabawę.

- Dżunglowy smok ma ok. 15 cm wysokości, 30 cm długości i 17 cm szerokości, więc w przerwach między bitwami na niby może być niezwykłą ozdobą dziecięcego pokoju.

- W sprzedaży jest dostępnych więcej zestawów NINJAGO® inspirowanych serialem telewizyjnym, w tym Dżunglowy chopper Lloyda (71745), Wioska strażników (71747) oraz Morska bitwa katamaranów (71748).

- Seria LEGO® NINJAGO® to niezwykła kolekcja fajnych modeli do zabawy i ustawienia na półce. Zestawy z tej serii pozwalają dzieciom rozwijać przydatne umiejętności podczas emocjonujących przygód u boku bohaterskich ninja.

- Już od ponad sześciu dekad klocki do budowaniaLEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby za każdym razem można było je łatwo połączyć i rozdzielić. Nie trzeba być sprawnym jak ninja!

Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 735256
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • Symbol 71746
  • EAN 5702016889673
  • Ilość elementów 506

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dżunglowy Smok 71746 Lego Ninjago