The wishlist name can't be left blank

Dwustronne puzzle do nauki angielskiego - Numbers, Colours &Shapes / Liczby, kolory i kształty

Dostępny
Indeks
720838
Cena
Cena 29,90 zł
- +

Opis

Dwustronne puzzle do nauki angielskiego - Numbers, Colours &Shapes / Liczby, kolory i kształty

 

Dane produktu:

Puzzle z serii „zabawy z angielskim” to prosta i przyjemna forma nauki dla dzieci. Łączy w sobie zalety zabawy tradycyjnymi puzzlami z nauką słownictwa z wielu różnych dziedzin. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na opanowanie języka obcego przez dzieci.

 

Puzzle obrazkowe – dopasowując 27 obrazków do ich angielskich znaczeń, dziecko w szybki sposób opanuje słownictwo; pomocne w nauce będą słowne tłumaczenia w języku polskim i angielskim na odwrocie puzzli oraz słowniczek umieszczony z tyłu opakowania.

Słówko do słówka – dzieci umiejące czytać mogą dodatkowo uczyć się słówek poprzez łączenie polskich nazw z angielskimi; w trakcie nauki mają również możliwość podejrzenia obrazka ilustrującego dane słówko, co ułatwia zapamiętywanie trudniejszych znaczeń.

Gra w memo – aby utrwalić przyswojone słownictwo dziecko może także odgadywać co znajduje się na odwrocie puzzli; widząc obrazek powinno skojarzyć jego angielskie znaczenie, natomiast odczytując angielskie słówko podać polskie tłumaczenie i odwrotnie.

 

Każda para puzzli składa się z części obrazkowej oraz tekstowej.

Na przedzie puzzli znajduje się angielskie słówko oraz obrazek ilustrujący jego znaczenie, natomiast na odwrocie odpowiednio polskie tłumaczenie oraz angielski odpowiednik.

Zestaw składa się z trzech części. Pierwsza obejmuje liczby od 1 do 10, druga zawiera 6 nazw najbardziej popularnych kształtów, zaś trzecia część prezentuje 11 nazw kolorów.

Takie rozwiązanie pozwala dziecku efektywnie opanować nowe oraz utrwalić poznane już słówka poprzez różne formy zabawy.

 

Zawartość opakowania:

- 54 puzzle (27 par)

- instrukcja

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720838
  • Producent zZuple
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • Wymiary opakowania 20,5x26x6 cm
  • Seria Zabawy z angielskim
  • Ilość graczy 1-5
  • EAN 5908227640083
  • Rok wydania 2019

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dwustronne puzzle do nauki angielskiego - Numbers, Colours &Shapes / Liczby, kolory i kształty