The wishlist name can't be left blank

Drzewo do samego nieba z opracowaniem

Autor: Maria Terlikowska
Maria Terlikowska
Dostępny
Indeks
725935
Twój rabat 35% (7,80 zł)
Cena
Cena 14,30 zł 22,10 zł
- +

Opis

Drzewo do samego nieba z opracowaniem, Maria Terlikowska, Wydawnictwo GREG

 

Dane produktu:

Wdrapanie się na drzewo nie jest łatwe, tym bardziej na tytułowe drzewo do samego nieba... Odważnym braciom Lichockim jednak nic nie jest straszne. Chłopcy odkrywają kolejne konary drzewa, przy okazji dobrze się bawiąc. Na każdym poziomie czeka na nich nowa przygoda.

Mali rycerze, z niepospolitą wyobraźnią i wsparciem życzliwych im osób, odznaczą się szlachetnymi czynami. Opowiadanie nie tylko uczy wartościowych postaw, pokazuje, jak ważna jest wspólnota i przyjaźń, obcowanie z przyrodą, ale pozwala również na puszczenie wodzy fantazji, błądzącej wśród zielonych liści.

Dzięki pełnemu opracowaniu zawartemu w tym wydaniu lektura będzie przyjemniejsza, a lekcje polskiego staną się proste i zrozumiałe.

Wydanie w twardej oprawie gwarantuje trwałość książki, a także wyśmienicie prezentuje się na półce!

 

Wydanie Drzewa do samego nieba kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Świetnym dodatkiem są gry i zabawy, które gwarantują mile spędzony czas!

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 725935
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Maria Terlikowska
  • EAN 9788375173420
  • Ilustracje Sara Olszewska
  • Ilość stron 48
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 15x21 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Drzewo do samego nieba z opracowaniem