Drewniany dwupoziomowy domek dla lalek 50255 Viga

Niedostępny
Indeks
729072
Twój rabat 17% (53,64 zł)
Cena
Cena 261,87 zł 315,51 zł

Opis

Drewniany dwupoziomowy domek dla lalek 50255 Viga

 

Dane produktu:

Kolorowy dwupoziomowy drewniany domek dla lalek marki Viga to zabawka którą zachwyci się każde dziecko.

Delikatne pastelowe kolory oraz estetyka wykonania zachęci każdego malucha do zabawy.

Bogate wyposażenie daje wiele wariantów zabawy. Dzieci mogą swobodnie meblować pomieszczenia na parterze i piętrze domku.

Do dyspozycji mają drewniane zestawy mebli : do sypialni, do łazienki, do salonu oraz zestaw mebli do wypoczynku na tarasie, a także 4 figurki, 2 przedstawiające rodziców i 2 figurki dzieci.

Nie zabrakło także domowego pupila uroczego pieska z budą i miseczką na pokarm, mamy także rodzinne autko i małą deskorolkę doskonałą do zabawy dzieci, wszystko po to aby nasz maluch uruchamiając swoją wyobraźnię i kreatywność zaplanował jak ma wyglądać urządzony według własnego projektu domek.

Ten duży model drewnianego domku został zaprojektowany tak, aby wygodnie się nim można było bawić (brak bocznych ścianek i niepełne zadaszenie), dzięki czemu dziecko może wygodnie zaglądać do środka. Będzie on idealnym prezentem zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.


Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3+.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 729072
  • Producent Viga
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Symbol 50255
  • EAN 6934510502553
  • Wymiary 62x60x29 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Drewniany dwupoziomowy domek dla lalek 50255 Viga