The wishlist name can't be left blank

Drewniana układanka Sortowanie kolorów Essentiel J05066 Janod

Dostępny
Indeks
730000
Cena
Cena 145,00 zł
- +

Opis

Drewniana układanka Sortowanie kolorów Essentiel J05066 Janod

 

Dane produktu:

Drewniana układanka Sortowanie kolorów z serii Essentiel francuskiej marki JANOD jest idealnym wstępem do nauki rozpoznawania barw podstawowych.

Pomaga również rozwijać u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. rozpoznawanie sekwencji, koncentrację, spostrzegawczość i cierpliwość.

W skład zestawu wchodzi półeczka - sorter z czterema przeźroczystymi naczynkami, w których należy umieszczać drewniane krążki w odpowiednich kolorach.

Klocki można układać odpowiednio do barwy obwódki wokół naczynka, zgodnie z rysunkami na załączonych kartach poleceń (jest ich 6) lub tworzyć z nich własne konfiguracje.

 

Intensywne kolory i proste formy ułatwiają dziecku naukę.

Zabawka zaprojektowana we Francji.

Idealnie nadaje się na prezent.

 

Kolekcja Essentiel to seria edukacyjnych drewnianych zabawek dla dzieci powyżej 1. roku życia, utrzymana w intensywnych kolorach, bazująca na prostych geometrycznych bryłach i odręcznym zapisie liter (dla starszaków). Każda zabawka ma wyjątkowy, estetyczny design i wspiera potrzeby poznawcze maluchów na kolejnych etapach rozwoju.


Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.


Zabawka rozwija:

- małą motorykę

- odkrywanie i eksperymentowanie

- umiejętność obserwacji

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 730000
  • Producent Janod
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • Wymiary opakowania 32,5x9,5x14 cm
  • Symbol J05066
  • EAN 3700217350666
  • Wymiary produktu 31x8x8,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Drewniana układanka Sortowanie kolorów Essentiel J05066 Janod