The wishlist name can't be left blank

Drewniana układanka Nauka liczenia Essentiel J05071 Janod

Dostępny
Indeks
729981
Cena
Cena 125,00 zł
- +

Opis

Drewniana układanka Nauka liczenia Essentiel Janod

 

Dane produktu:

Drewniana układanka Nauka liczenia z serii Essentiel francuskiej marki JANOD rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m.in. liczenie, dodawanie, rozróżnianie kolorów i długości, koncentrację, spostrzegawczość i cierpliwość.

W skład zestawu wchodzi 14 klocków - prostopadłościanów w 5 intensywnych kolorach: 6 pojedynczych niebieskich "kostek", 3 podwójne pomarańczowe, 2 potrójne czerwone, 2 poczwórne żółte i 1 zielona o długości pięciu "kostek"oraz podstawka z otworami o różnej długości, odpowiadającymi od 1 do 5 „kostek”, na której należy umieszczać klocki.

Do zestawu dołączonych jest 6 plansz z wzorami.

Z klocków można także układać własne kompozycje.

Zabawka zaprojektowana we Francji.

Idealnie nadaje się na prezent.

 

Kolekcja Essentiel to seria niezwykłych edukacyjnych zabawek dla dzieci powyżej 1. roku życia, utrzymana w intensywnych kolorach, bazująca na prostych geometrycznych bryłach i odręcznym zapisie liter (dla starszaków). W naturalny dla dzieci sposób, poprzez zabawę, przybliża ona zagadnienia z zakresu matematyki (liczenie, ułamki, zależności przyczynowo-skutkowe), pobudza zmysły i ciekawość już od najmłodszych lat. Każda zabawka ma wyjątkowy, estetyczny design i wspiera potrzeby poznawcze maluchów na kolejnych etapach rozwoju. Drewniane elementy zabawek z tej kolekcji są pomalowane farbami wodnymi.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

 

Zabawka rozwija:

- czytanie, pisanie, liczenie

- odkrywanie i eksperymentowanie

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 729981
  • Producent Janod
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 25,5x5,5x20 cm
  • Symbol J05071
  • EAN 3700217350710
  • Wymiary produktu 24x18,5x4,5 cm
  • Ilość elementów 15

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Drewniana układanka Nauka liczenia Essentiel J05071 Janod