The wishlist name can't be left blank

Drewniana układanka matematyczna Komponowanie i porównywanie liczb J05085 Janod

Niedostępny
Indeks
752593
Cena
Cena 92,00 zł

Opis

Drewniana układanka matematyczna Komponowanie i porównywanie liczb J05085 Janod

 

Dane produktu:

Drewniana układanka matematyczna Komponowanie i porównywanie liczb francuskiej marki JANOD to idealna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3. roku życia. Pomoże ona maluchom zrozumieć wartość danych liczb, rozpoznawać ich różne reprezentacje oraz porównywać między sobą.

Zestaw składa się z drewnianej podstawki z dwoma kołeczkami do układania piramidek-gąsienic i trzema wgłębieniami na karty. Na kartach liczby przedstawione są za pomocą cyfr, ale także palców u dłoni i oczek na kostce do gry. Zadaniem dzieci jest ułożenie gąsienic z liczby krążków odpowiadającej liczbie na karcie (musi ją najpierw rozpoznać), a następnie porównanie obu stworzeń. W komplecie są też karty ze znakami matematycznymi, oznaczającymi równość lub mniejszość/większość.

Zabawka rozwija umiejętność obserwacji, zdolność liczenia i porównywania. Dołączona instrukcja pomoże w pełni wykorzystać możliwości układanki.

Zestaw został wykonany z drewna i kartonu FSC (materiałów, pozyskanych z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób). Zapakowany jest w estetyczne ciemne pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

 

Zabawka rozwija:

- chęć odkrywania i eksperymentowania

- pamięć i koncentrację

Bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 752593
  • EAN 3700217350857
  • Symbol J05085
  • Producent Janod
  • Ilość elementów 56
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary produktu 19x11x13 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto