The wishlist name can't be left blank

Drewniana gra planszowa Tryktrak 34008 Bigjigs

Dostępny
Indeks
750777
Twój rabat 5% (3,60 zł)
Cena
Cena 65,99 zł 69,59 zł
- +

Opis

Drewniana gra planszowa Tryktrak 34008 Bigjigs

 

Dane produktu:

Backgammon to tradycyjna drewniana gra planszowa dla dwóch graczy. Przygotuj swój backgammon w odpowiedni sposób — każdy gracz ma 15 pionków (lub żetonów, jak są one również znane), które poruszają się po planszy Backgammon w oparciu o rzuty parą kości.

Jak grać w Backgammon: Plansza Backgammon ma 24 wąskie trójkąty - 12 trójkątów na górze planszy i 12 trójkątów na dole. Każdy trójkąt nazywany jest punktem, a jego główną funkcją jest bycie polem, na którym gracz przesuwa swój pionek (na podstawie rzutu kostką). Każdy gracz musi przenieść wszystkie swoje pionki (dzięki szczęściu rzutu kostką i taktyce) do swoich domowych ćwiartek i całkowicie poza planszę. Pierwszy gracz, który przesunie swój pionek poza planszę, wygrywa!

Backgammon to zabawna drewniana gra planszowa, która pomaga rozwijać umiejętności strategicznego myślenia i koordynacji wzrokowo-ruchowej u młodych osób. Wykonane z wysokiej jakości, odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów. Spełnia aktualne europejskie normy bezpieczeństwa.

Cechy produktu Backgammon:

- Tradycyjna gra w tryktraka

- 30 elementów do zabawy

- Rozwija młody umysł strategiczny

- Dwóch graczy

- 3 lata +

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 750777
  • EAN 691621820087
  • Producent Bigjigs Toys
  • Ilość graczy 2
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto