The wishlist name can't be left blank

Dobranocki na gwiazdkę

Autor: Ewa Beniak-Haremska
Grażyna Bąkiewicz, Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Zofia Beszczyńska, Manuela Gretkowska, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Zofia Stanecka, Małgorzata Strękowska-Zaremba, Agnieszka Tyszka
Dostępny
Indeks
716164
Twój rabat 10% (4,60 zł)
Cena
Cena 41,80 zł 46,40 zł
- +

Opis

obranocki na gwiazdkę, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2018

 

Dane produktu:

Kto daje prezenty Świętemu Mikołajowi? Do kogo trafi zabłąkana Florentyna na wigilijną wieczerzę? Jak spędzić święta, gdy tata jest daleko? Gdzie się podziały listy do Świętego Mikołaja? Czy da się odczarować święta? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dobranockowych historiach dla małych i dużych. Poza tym przeczytacie w nich także o pysznych mikołajowych naleśnikach z cynamonem, o psiaku imieniem Gwiazdka, który uratował pewne święta, o niespodziewanym gościu i o królu-niemowlaku w korycie na paszę oraz o karpiu Cyprianie, siedemnastym pomocniku Aniołka.   W gwiazdkowym prezencie od znakomitych polskich autorów!

Forma wydania: książka papierowa 
Oprawa: twarda
Wiek: 6-10 lat

 

Ewa Beniak-Haremska- urodziła się w 1973 roku, w Łodzi. Malarka, ilustratorka, grafik. W jej twórczości widać fascynację tematyką baśniową i oniryczną. Współpracuje z wieloma wydawnictwami. Przez ponad 15 lat pracy zawodowej stworzyła dziesiątki okładek oraz ilustracji do książek i podręczników dla dzieci, między innymi do: „Złotego ptaka. Baśni perskich”, „Bursztynowego szlaku”, „Nim przyjdą słonie” czy „Nieni z Zielonego Marzenia”. Jej prace wystawiano w galeriach w Warszawie, Rzymie, Paryżu i Londynie. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych. W wolnych chwilach pisze – dla siebie, dla dzieci. Miłośniczka przyrody, poezji, starych listów, autobiografii znanych i nieznanych. 

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 716164
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  • Cena 46,40 zł
  • Autor Ewa Beniak-Haremska
  • Wiek +6 lat
  • EAN 9788310132659
  • Oprawa twarda

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dobranocki na gwiazdkę