The wishlist name can't be left blank

Czytanie ze zrozumieniem. Nauka uważnego czytania

Autor: Marta Kurdziel
Marta Kurdziel
Dostępny
Indeks
717952
Twój rabat 21% (3,30 zł)
Cena
Cena 12,50 zł 15,80 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,80 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować

Opis

Czytanie ze zrozumieniem. Nauka uważnego czytania, Marta Kurdziel, Greg

 

Książka Czytanie ze zrozumieniem powstała z myślą o uczniach pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, którzy potrafią już czytać, ale mają problemy ze zrozumieniem i zapamiętaniem treści tego, co przeczytali. Wbrew pozorom przejście od „technicznego” procesu czytania do skupienia się na sensie czytanego tekstu dla wielu dzieci jest bardzo trudne. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń, które pokazują, w jaki sposób analizować czytanki i na co zwracać uwagę.

Zadania oparte są na prostych tekstach, na znanych i popularnych utworach literackich (baśniach i wierszach) oraz na codziennych sytuacjach, dzięki czemu dzieci będą miały okazję zapoznać się ze znaczeniem pocztówki z wakacji czy plakatu teatralnego i przekonać się w praktyce, że umiejętność rozumienia tego, co czytają, jest potrzebna i przydatna na co dzień. Część zadań przedstawiona jest w formie obrazkowej, co sprawia, że książka staje się przyjemniejsza i zabawniejsza dla małego odbiorcy.

Autorka książki jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką, co gwarantuje dostosowanie zadań do możliwości percepcyjnych dziecka oraz głębokie zrozumienie, co może sprawiać dziecku trudność i jak temu zaradzić.

Polecamy Czytanie ze zrozumieniem każdemu dziecku, które ma problem z analizowaniem przeczytanego tekstu!

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 717952
  • Wydawnictwo GREG
  • Autor Marta Kurdziel
  • EAN 9788375175127
  • Ilość stron 64
  • Rok wydania 2019
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 20x29 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto