Czytam sobie z Bakcylem. Maurizio. Kot w okularach

Autor: Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Kozłowska
Dostępny
Indeks
727311
Twój rabat 15% (3,00 zł)
Cena
Cena 16,50 zł 19,50 zł
- +

Opis

Czytam sobie z Bakcylem. Maurizio. Kot w okularach, Katarzyna Kozłowska, Wydawnictwo Egmont

 

Dane produktu:

Maurizio to wyjątkowy kot: śpiewa w słynnej kapeli Stalowe Wibrysy i jeździ kanarkowym Mini Morrisem. To prawdziwy show-biznesowy wyjadacz – nie straszni mu ani paparazzi, ani manikiurzystki, ani nawet dentyści. Ale jest jedna osoba, której boi się najbardziej na świecie – to jego własna mama. To dlatego kupił okulary – bo bał się mamy. Ten z pozoru nieistotny przedmiot przewrócił do góry nogami jego i tak zakręcone życie. Poczytaj o tym, jak niewinne żółte okulary potrafią podbić świat! Daj się wciągnąć w czytanie z „Czytam sobie z Bakcylem”.

Autorką przygód kota Maurizia jest Katarzyna Kozłowska, dziennikarka i blogerka, właścicielka dwóch kotów-Ryjka i Poziomki. Ilustracje przygotowała Agnieszka Żelewska – ilustratorka podręczników i bajek dla dzieci, miłośniczka spotkań z dziećmi i wspólnego rysowania.

„Czytam sobie z bakcylem” to nowa seria literacka dla dzieci w wieku szkolnym. Propozycja ta wywodzi się z bestsellerowej serii „Czytam sobie”. Młodzi czytelnicy, którzy przyswajali sobie naukę czytania z serią „Czytam sobie” i już opanowali książki z trzeciego poziomu mogą kontynuować swoją przygodę czytelniczą z „Czytam sobie z bakcylem”. Nowa seria to nowi bohaterowie, wciągające historie i wielka czytelnicza przygoda dla wszystkich, którzy na dobre zarazili się bakcylem czytania.

„Czytam sobie z bakcylem” to literatura najwyższej jakości - najlepsi polscy autorzy i ilustratorzy oraz wspaniałe i pobudzające wyobraźnię opowieści. Rozbudowana fabuła, przepiękne ilustracje, duże litery i wygodny, poręczny format to też atuty serii. Wszystkie dzieci, które chcą zaspokoić swoją pasję czytania powinny sięgnąć po „Czytam sobie z bakcylem”. To seria, która spełni oczekiwania młodego miłośnika książek.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 727311
  • Wydawnictwo Egmont
  • Autor Katarzyna Kozłowska
  • Seria Czytam sobie
  • EAN 9788328133310
  • Ilustracje Agnieszka Żelewska
  • Ilość stron 112
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 14,5x18,5 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Czytam sobie z Bakcylem. Maurizio. Kot w okularach