The wishlist name can't be left blank

Ciężarówka z alfabetem 10915 Lego Duplo

Dostępny
Indeks
724877
Twój rabat 21% (32,00 zł)
Cena
Cena 116,90 zł 148,90 zł
- +

Opis

Ciężarówka z alfabetem 10915 Lego Duplo

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem pozwala połączyć kreatywne budowanie oraz pomysłową zabawę z nauką alfabetu.

To najlepsza zabawka edukacyjna dla przedszkolaków, jaką można sobie wymarzyć!

Zabawka do nauki alfabetu Układając klocki z literami na ciężarówce, maluszki poprawią swoją koordynację wzrokowo-ruchową.

Wymyślanie i odgrywanie pomysłowych przygód z chłopcem, dziewczynką i misiem w rolach głównych pozwoli im poprawić orientację przestrzenną.

A 26 klocków z literami dostarcza mnóstwa okazji do nauki alfabetu i rozwijania umiejętności językowych.

Do tego rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów.

Porywające zabawki edukacyjne do budowania dla maluchów Zestawy LEGO DUPLO zapewniają młodym budowniczym narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki.

Ponieważ te bezpieczne klocki zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach przedszkolaków, małe rączki nie mogą się doczekać, by je chwycić i zacząć budowanie.
Bezpieczne klocki i elementy LEGO® DUPLO® mają dobroczynny wpływ na młode umysły.

Niezliczone możliwości kreatywnej, bezpośredniej zabawy oznaczają ogromne korzyści dla rozwoju dziecka.

Cechy produktu:

- Edukacyjne klocki pomogą dzieciom w nauce pierwszych liter alfabetu. To uniwersalny prezent dla dzieci, który inspiruje do kreatywnego budowania, pomysłowej zabawy i nauki alfabetu — a to wszystko w jednej zabawnej ciężarówce!

- Dzieci mogą układać 26 bezpiecznych klocków ze wszystkimi literami angielskiego alfabetu na ciężarówce i zdejmować je, a także wymyślać niezwykłe przygody dla figurek chłopca, dziewczynki i uroczego misia

- Układając klocki z literami na ciężarówce, maluszki poprawią swoją koordynację wzrokowo-ruchową, a także poznają wszystkie litery alfabetu i szybko zaczną układać z nich proste słowa (G-R-A)!

- Urocze postacie i duże, kolorowe klocki sprawiają, że ta zabawka edukacyjna dla chłopców i dziewczynek od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji

- Ciężarówka ma ok. 12 cm wysokości i 7 cm długości. Takie wymiary zapewniają wspaniałą zabawę od A do Z! Klocki można połączyć z innymi zestawami LEGO® DUPLO®, by budować jeszcze więcej dzieł

- Ciężarówka z alfabetem z serii LEGO® DUPLO® nie potrzebuje baterii, by jeździć — siłą napędową jest tu dziecięca wyobraźnia. Interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i orientację przestrzenną, zapewniając dzieciakom możliwość kreatywnej zabawy.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724877
  • Producent Lego
  • Wiek Dla najmłodszych (+18 mies.)
  • Symbol 10915
  • EAN 5702016617764
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 36

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Ciężarówka z alfabetem 10915 Lego Duplo