Canoe Pamięć

Dostępny
Indeks
701987
Cena
Cena 139,90 zł
- +

Opis

Canoe Pamięć

 

Dane produktu:

Canoe Pamięć przeznaczone jest do treningu pamięciowego. Dzieci ćwiczą nie tylko pojemność pamięci, ale również (nie mniej ważne) myślenie i pamięć przestrzenną, czyli ułożenie klocków z prawej lub lewej strony, na górze lub na dole wzoru.

Plansze do zestawu przygotowane są tak, aby możliwe było stopniowanie trudności od łatwego do trudnego. To ważne z punktu widzenia nabywania przez dziecko kolejnych poziomów umiejętności. Dzięki temu, zestaw może służyć jednemu dziecku przez wiele miesięcy.


Pamiętajmy, że sprawna pamięć ma zasadnicze znaczenie w procesie uczenia się, a myślenie przestrzenne determinuje samodzielne działanie i buduje płaszczyznę do samodzielnego rozwiązywania problemów.


Uwaga! Zestaw Pamięć dedykowany jest nie tylko dzieciom ale też dorosłym, chcącym utrzymać swój umysł w dobrej kondycji.

Jak się bawić?

1. Wybierz dla dziecka planszę odpowiednią do jego możliwości.

2. Połóż planszę ze wzorem na stole.

3. Daj dziecku kilka sekund na przyjrzenie się jej, a następnie zasłoń czarną zasłonką.

4. Zadaniem dziecka jest ułożenie wzoru z klocków z pamięci.

Pamiętaj, że wiele wzorów można ułożyć w co najmniej dwóch lub więcej kombinacji, obracając planszę. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe ćwiczenia i unikamy nudy, która nie jest sprzymierzeńcem trenowania pamięci.

 

Canoe Pamięć przeznaczone jest do treningu pamięci i koncentracji.

Zestaw zawiera 24 kartonowe klocki, 15 specjalnie przygotowanych plansz (30 wzorów), czarną zasłonkę do zasłaniania wzoru oraz instrukcję.

 

Uwaga! Zestaw Pamięć dedykowany jest nie tylko dzieciom ale też dorosłym, chcącym utrzymać swój umysł w dobrej kondycji.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 701987
  • Producent Oliwka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5905279977044
  • Ilość elementów 41

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Canoe Pamięć