The wishlist name can't be left blank

Bobik i łapa. Zaczynam mówić

Autor: Beata Borowiecka-Buczko,Iwona Michalak-Widera
Beata Borowiecka-Buczko, Iwona Michalak-Widera
Dostępny
Indeks
704039
Twój rabat 20% (6,80 zł)
Cena
Cena 27,20 zł 34,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,00 zł
- +

Opis

Bobik i łapa. Zaczynam mówić - Iwona Michalak-Widera, Beata Borowiecka-Buczko, Wydawnictwo Unikat 2, 2013

     

Dane produktu:

Książeczka o psie Bobiku skierowana jest do maluchów od około 2. roku życia lub dzieci starszych, które z różnych powodów zaczynają mówić później niż ich rówieśnicy. Celem krótkiego, rymowanego opowiadania jest łagodne wprowadzenie małego dziecka w świat mowy, pisma, a także wyrażania emocji.

Małe dziecko w zabawowy sposób poznaje różne stany emocjonalne: lęk, smutek, radość i uczy się odpowiedniego zachowania w różnych sytuacjach, a także ich nazywania. Po przeczytaniu książeczki należy zadawać maluchowi pytania typu: "Dlaczego Bobik jest wesoły?", "Co martwi Olę?", "Co zrobić, żeby Bobik się nie bał?". Jeśli dziecko nie potrafi odpowiedzieć na pytania, należy odczekać chwilę, a następnie wskazać odpowiedni rysunek i samemu odpowiedzieć krótkim zdaniem.

Historyjka została napisana prostym, zrozumiałym przez małego słuchacza językiem. Została wsparta skromnym materiałem ilustracyjnym, by nie rozpraszać uwagi małego dziecka. W tekście celowo nie użyto wyrazów z głoskami "sz", "ż", "cz", "dż" oraz "r", które zazwyczaj pojawiają się w mowie najpóźniej, tj. około 5.-6. roku życia. Niewykorzystane zostały również słowa z głoskami "s", "z", "c", "dz" oraz "ś", "ź", "ć", "dź", ponieważ niektóre dzieci wymawiają je nieprawidłowo, czyli z językiem wystającym z ust.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 704039
  • Wydawnictwo Unikat 2
  • Autor Beata Borowiecka-Buczko, Iwona Michalak-Widera
  • Wiek Dla najmłodszych (+2 lata)
  • EAN 9788362314522
  • Ilość stron 17
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 21x21 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto