The wishlist name can't be left blank

Black&Decker Warsztat z dźwigiem 7600360731 Smoby

Dostępny
Indeks
749633
Twój rabat 10% (40,56 zł)
Cena
Cena 364,99 zł 405,55 zł
- +

Opis

Black&Decker Warsztat z dźwigiem 7600360731 Smoby

 

Dane produktu:

Realistyczny stół warsztatowy z dźwigiem do przemieszczania różnych elementów budowlanych, półkami.

Zestaw zawiera 94 akcesoria, w tym 7 narzędzi: między innymi mechaniczna wkrętarka, śrubokręt, młotek, piła, kombinerki, imadło, ciężarówka do zbudowania oraz śruby, gwoździe i nakrętki.

 

Imponujące wyposażenie dla małego majsterkowicza - realna imitacja stołu warsztatowego z dźwigiem do przemieszczania potrzebnych elementów, co wzmacnia koordynację ruchową i wyobraźnię przestrzenną.

Zabawka edukacyjna wspiera w rozwiązywaniu zadań logicznych: 94 akcesoria, 7 narzędzi min.: mechaniczna wkrętarka, śrubokręt, młotek, piła, kombinerki, imadło.

Zapewni świetną zabawę podczas konstruowania ciężarówki do samodzielnego zbudowania; dodatkowe miejsca do przechowywania zachęcą do dbania o porządek w swoim warsztacie.

Warsztat z dźwigiem od Smoby poprzez konstruowanie i samodzielne budowanie wzmacnia koncentrację i uczy cierpliwości.

Ergonomiczny kształt zestawu sprawia, że zabawka zajmuje mało miejsca po złożeniu.

 

Koniec z monotonią - Black&Decker Warsztat z dźwigiem od Smoby to spełnianie marzeń małego majsterkowicza i jego opiekunów. Doskonałe połączenie funkcji edukacyjnych z fantastyczną zabawą. Mnogości opcji i funkcji zabawy zapewnia, że dzieci z przyjemnością wcielą się w rolę konstruktora, co wspiera ich kreatywność i rozbudza wyobraźnię. Ogromna ilość różnorodnych akcesoriów i dodatkowych elementów urealniają zabawę i zapewniają atrakcyjną zabawę wciągającą na długi czas. Zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji podczas samodzielnego budowania i majsterkowania. Ponadto rozwija umiejętności społeczne podczas odgrywania zachowań podglądanych u dorosłych. Dzięki pojemnikom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również zachowania porządku.

 

Licencjonowane warsztaty Black&Decker stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji, wspiera koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną.

 

Warsztaty od Smoby stanowią trafiony prezent dla tych dzieci, które oczekują ciekawych rozwiązań. Wykonane ze starannością o najmniejsze detale, rozwijają kreatywność i logiczne łączenie elementów konstrukcyjnych.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 749633
  • Producent Smoby
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Wymiary opakowania 60x66x16 cm
  • EAN 3032163607311
  • Wymiary produktu 117x82x34 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto