Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica cyrku

Martin Widmark, Helena Willis
Dostępny
Indeks
B000263
Twój rabat 13% (2,30 zł)
Cena
Cena 15,50 zł 17,80 zł
- +

Opis

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica cyrku, Martin Widmark, Helena Willis, Wydawnictwo Zakamarki

 

Dane produktu:

Na arenie cyrku Splendido, który właśnie zawitał do Valleby, klaun Bobo i magik Trocadero zabawiają publiczność swoimi sztuczkami, a potężny Ali Pasza popisuje się swoją siłą. Zapatrzeni w nich widzowie okradani są przez nieuchwytnego kieszonkowca. Czy w przestępstwo zamieszani są pracownicy cyrku? Tę zagadkę wyjaśnią bez większego trudu Lasse i Maja.

Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.

Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają bardziej wprawni czytelnicy!

Tajemnica cyrku to trzecia część serii – dotąd w Szwecji ukazało się 16 tytułów! Książki można czytać w dowolnej kolejności.

Polecamy również Brązową księgę pełną detektywistycznych łamigłówek, rebusów, zagadek i szyfrów – a wszystko w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem bohaterów serii.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks B000263
  • Wydawnictwo Zakamarki
  • Autor Helena Willis, Martin Widmark
  • Seria Biuro detektywistyczne Lassego i Mai
  • EAN 9788360963593
  • Ilość stron 75
  • Oprawa twarda

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica cyrku