The wishlist name can't be left blank

Bitwa kolorów + bazgrolnik

Autor: Herv Tullet
Herv Tullet
Dostępny
Indeks
722220
Twój rabat 10% (2,90 zł)
Cena
Cena 26,90 zł 29,80 zł
- +

Opis

Bitwa kolorów + bazgrolnik, Herv Tullet, Wydawnictwo Babaryba, 2019

 

Dane produktu:

Lubicie rysować, kolorować, bazgrolić i rozwiązywać zadania?

Ta książka jest na pewno dla was! Przyszykujcie kredki, flamastry i ołówki oraz uruchomcie wyobraźnię!


Aktywnościowa książka do twórczego kolorowania, rozwiązywania zadań i kreatywnego bazgrania przygotowana przez najpopularniejszego twórcę książek dla dzieci – Herve Tulleta (autora międzynarodowego bestsellera pt. NACIŚNIJ MNIE – ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie!).

125 strona wspaniałej zabawy, która również jest znakomita formą ćwiczenia koncentracji, ręki i wyobraźni.

Książka składa się z dwóch części: Bitwy kolorów (z zadaniami dotyczącymi starcia ufo, rycerzy itp) oraz Bazgrolnika (więcej łagodnych zadań).

 

Recenzja z bloga Bajkochłonka:

Pora na kolejną potyczkę z kolorami! Tym razem będzie to prawdziwa bitwa, gdzie poleje się tusz, farba i rozmażą flamastry!

„Bitwa kolorów + Bazgrolnik” to chyba najbardziej szalona, ale i jednocześnie najbardziej kreatywna propozycja od klasyka literatury dziecięcej, czyli Hervégo Tulleta.
Pierwsza część to głównie wyścigi, potyczki czy konkursy. Należy wziąć kredki w dłoń i sprawdzać, który kolor wygra w zadaniu na szybkość. Zamalowywanie postaci i sprawdzanie, których udało się pokolorować więcej, to przecież także swego rodzaju zawody! Znajdziemy tu kulistych bokserów, rycerzy, roboty, statki kosmiczne czy labirynty z pack-manami!

Drugaj część - „Bazgrolnik” - to z kolei głównie szaleństwo zmieszanych barw. Tutaj jest miejsce, żeby wyżyć się artystycznie, pozwolić przenieść całą frustrację dnia codziennego na papier i przy okazji stworzyć coś kreatywnego.

Przygotowane polecenia pomagają jednak nie tylko w bezmyślnym mazaniu, ale prowadzą do ćwiczenia ręki w późniejszej nauce pisania. Należy w nich bowiem porysować palcem po linii, zrobić gryzmołka wzdłuż ścieżki czy pokolorować puste pole i nie przekraczać konturu. Jest tu pożeracz bazgrołków, dinozaur, strażak, a nawet Mona Lisa!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 722220
  • Wydawnictwo Babaryba
  • Autor Herv Tullet
  • EAN 9788362965700
  • Ilość stron 125
  • Rok wydania 2019
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 25,5x22 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Bitwa kolorów + bazgrolnik