Bezprzewodowe głośniki 2.0 Bluetooth T15 Wireless Creative

Dostępny
Indeks
720354
Cena
Cena 349,00 zł
- +

Opis

Bezprzewodowe głośniki 2.0 Bluetooth T15 Wireless Creative

 

Dane produktu:

Stworzony z myślą o dostarczaniu oszałamiającego dźwięku wysokiej jakości zestaw Creative T15 Wireless zawiera dedykowane głośniki wysokotonowe gwarantujące znakomite brzmienie dźwięków o wysokiej częstotliwości oraz specjalnie dobrane przetworniki zapewniające wyjątkową jakość tonów średnich.

Wbudowana technologia BasXPort™ sprawia, że mocne basy możesz uzyskać bez konieczności posiadania subwoofera. Duży otwór bass-reflex na każdym głośniku odpowiada za przesyłanie fal dźwiękowych z wewnętrznej komory głośnika satelitarnego i wypełnianie nim całej przestrzeni.

 

WIELE OPCJI POŁĄCZENIA

Strumieniowe przesyłanie z urządzeń Bluetooth

Strumieniowe przesyłanie muzyki do głośników z dowolnego kompatybilnego urządzenia stereofonicznego Bluetooth1 - np. urządzenia mobilnego lub notebooka - z odległości nawet 10 metrów.

Możliwość połączenia przez wejście 3,5 mm

Urządzenia nieobsługujące technologii Bluetooth wystarczy podłączyć bezpośrednio do głośników za pomocą kabla i wejścia line-in 3,5 mm. Dla osób pragnących posłuchać muzyki indywidualnie dostępne jest również gniazdo na słuchawki typu jack.

 

 

Wyeksponowane głośniki wysokotonowe z przetwornikami tonów średnich umieszczonymi na lśniącym panelu to atrakcyjne dopełnienie Twojego zestawu audio.

 

Lśniący panel przedni przechylony jest o 10°, dzięki czemu dźwięk skierowany zostaje w optymalnym kierunku.

 

Dla zapewnienia wygody i łatwego dostępu regulatory zasilania, głośności i tonów umieszczono na panelu przednim. Regulacja tonów obejmuje wysokie dźwięki i basy, tak aby użytkownik mógł dopasować jakość odtwarzania do własnych preferencji. Z tyłu głośników satelitarnych znajdują się zintegrowane wejście line-in oraz gniazda na słuchawki typu jack umożliwiające łatwe podłączanie.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 720354
  • Producent Creative
  • Kolor czarny
  • EAN 720354
  • Złącza wejscie liniowe
  • Wymiary prawy głośnik: 20x9x18 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Bezprzewodowe głośniki 2.0 Bluetooth T15 Wireless Creative