The wishlist name can't be left blank

Bazgraki i alfabet 3-6 lat Kapitan Nauka

Autor: Monika Sobkowiak
Dostępny
Indeks
728057
Twój rabat 20% (5,35 zł)
Cena
Cena 21,35 zł 26,70 zł
- +

Opis

Bazgraki i alfabet 3-6 lat Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Bazgraki i alfabet to zestaw zabaw dla najmłodszych, które będą idealnym wstępem do nauki pisania i czytania. Różnorodność zadań gwarantuje wiele godzin pasjonującej zabawy, podczas której dziecko poćwiczy koordynację oko-ręka, spostrzeganie wzrokowe i grafopercepcję.

Dla najmłodszych to pierwsze zetknięcie z alfabetem, ważne więc, aby było połączeniem zabawy z nauką. Dziecko nauczy się rozróżniać litery od innych kształtów występujących w otoczeniu oraz samodzielnie je zapisywać. Wśród zadań nie brakuje poleceń, aby zapisać głoski, odczytać literowe szyfry oraz budować wieże z sylabowych klocków. Wszystkie polecenia zostały przygotowane przez Monikę Sobkowiak, nauczycielkę, neurologopedkę i autorkę bloga Pani Monia.

Zastąpienie zwykłego papieru zmywalnymi kartami, sprawia że książeczka przeznaczona jest do wielokrotnego użytku, a sama zabawa trwa w nieskończoność. Daje to również możliwość szybkiego poprawiania błędów, a także rozwiązywania zadań z rówieśnikami i rodzeństwem bez końca! W zestawie z książeczką dostępny jest również flamaster suchościeralny. 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 728057
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Monika Sobkowiak
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 9788366949751
  • Ilustracje Pola Augustynowicz

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Bazgraki i alfabet 3-6 lat Kapitan Nauka