The wishlist name can't be left blank

Lalka Barbie Pracownia artystyczna HCM85 Mattel

Dostępny
Indeks
743247
Twój rabat 26% (45,19 zł)
Cena
Cena 129,90 zł 175,09 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 175,09 zł
- +

Opis

Lalka Barbie Pracownia artystyczna HCM85 Mattel

 

Dane produktu:

Dołącz do lalki Barbie® w pracowni artystycznej! Wyzwól swoją kreatywność przy tworzeniu wyrobów z „ceramiki” i „malowaniu” obrazów.

Najpierw wyjmij masę plastyczną Barbie® z pojemnika i uformuj ją w kulkę. Umieść masę w formie na wazon.

Naciśnij i zobacz, co udało Ci się stworzyć! Ustaw wazon na podstawce obrotowej i wybierz stempelek (serduszka lub gwiazdki).

Obróć podstawkę, aby zrobić wzorek w masie, a po zakończeniu pracy zaprezentuj swoje dzieło na półce.

Zanurz pędzel-gąbeczkę w zimnej wodzie i pomaluj białe elementy, aby zobaczyć niesamowitą transformację: mała świnka ma niebieskie plamki na grzbiecie, serduszkowy talerzyk ma różowe serduszka, a miś przytulanka fioletowe oczka.

Ustaw je na półce i podziwiaj!

Zabawę z masą można powtarzać wielokrotnie! Lalka Barbie® może też „malować” na sztaludze z dwoma kolorowymi „płótnami”.

W zestawie są lalka Barbie® ze zginanymi kolanami i ponad 25 akcesoriów: sztaluga, 2 obrazy, stanowisko robocze, stołek, 4 wiaderka „farby”, 2 pojemniki masy Barbie®, 3 przybory do dekorowania, 1 pędzel-gąbeczka, 1 paleta, 3 elementy ze zmianą koloru oraz 7 dodatkowych elementów do zabawy.

Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Dla dzieci od 3 roku życia.

 

Cechy produktu:

- Dzięki zestawowi Barbie® Pracownia artystyczna możesz bawić się w tworzenie własnych dzieł!

- Wyjmij masę plastyczną Barbie® z pojemnika i uformuj w kulkę, a potem umieść ją w formie na wazon. Naciśnij i zobacz, co udało Ci się stworzyć!

- Ustaw wazon na podstawce obrotowej i wybierz stempelek (serduszka lub gwiazdki), aby udekorować wazon, a potem obróć podstawkę i zrób wzorek w masie. Zabawę z masą można powtarzać wielokrotnie!

- ​Zanurz pędzel-gąbeczkę w zimnej wodzie i pomaluj białe elementy, aby zobaczyć niesamowitą transformację: mała świnka ma niebieskie plamki na grzbiecie, serduszkowy talerzyk ma różowe serduszka, a miś przytulanka fioletowe oczka.

- Lalka Barbie® może też „malować” na sztaludze z dwoma kolorowymi „płótnami”.

- W zestawie są lalka Barbie® ze zginanymi kolanami i ponad 25 akcesoriów: sztaluga, 2 obrazy, stanowisko robocze, stołek, 4 wiaderka „farby”, 2 pojemniki masy Barbie®, 3 przybory do dekorowania, 1 pędzel-gąbeczka, 1 paleta, 3 elementy ze zmianą koloru oraz 7 dodatkowych elementów do zabawy.

- To doskonały prezent dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, zwłaszcza dla tych, które uwielbiają kreatywną zabawę i poznawanie sposobów na relaks!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 743247
  • Producent Mattel
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Bohater Barbie
  • Wymiary opakowania 39,5x32,5x8 cm
  • Symbol HCM85
  • EAN 194735014811

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto