Baletowa kostka Stephanie 41670 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736928
Twój rabat 20% (8,59 zł)
Cena
Cena 34,39 zł 42,98 zł
- +

Opis

Baletowa kostka Stephanie 41670 Lego Friends

 

Dane produktu:

Podaruj dzieciom zestaw Baletowa kostka Stephanie (41670), aby rozbudzić w nich pasję do tańca.

W tej przenośnej zabawce na chłopców i dziewczynki czeka minilaleczka LEGO® Friends Stephanie oraz jej króliczek, który może być w jednym z czterech różnych kolorów.

To idealny prezent bez szczególnej okazji dla przyszłych tancerzy i tancerek baletowych.

Model zawiera akcesoria i naklejki, dzięki którym dzieci mogą zamienić wnętrze kostki w studio baletowe.

W ozdobnej skrzyneczce znalazła się też poręcz, pianino, lustro, a nawet obrazek z tancerką, która jest wzorem dla Stephanie.

 

Kostki LEGO Friends to idealny towarzysz podróży.

Wszystkie elementy można zamocować do podstawy, więc na pewno nic nie zginie.

W domu zestawy LEGO Friends sprawdzą się świetnie jako ozdoba — to zasługa stylizacji na plecak z uroczymi paskami.

Taki prezent ucieszy każdego nowicjusza w świecie LEGO, bo nie potrzeba wiele budowania, a zabawa może się rozpocząć od razu!

 

Cechy produktu:

- Podaruj miłośnikom tańca przenośny zestaw LEGO® Friends Baletowa kostka Stephanie (41670), który umili im daleką podróż i pozwoli w każdej chwili wcielić się w role artystów baletowych.

- Zabawka zawiera minilaleczkę i figurkę królika w jednym z czterech losowych kolorów, a także kreatywne akcesoria, które podsuną dzieciom pomysły na zabawę: poręcz, pianino, lustro, puchar i koronę.

- Dzieci mogą wymyślać zabawy i udawać, że grają na pianinie lub rozciągają się przy poręczy. Wszystkie elementy można zamocować do podstawy, więc nic nie zginie podczas podróży.

- Doskonały wybór na prezent bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią zabawki ze zwierzakami. Proste modele z tych zestawów mogą być świetnym wprowadzeniem do świata niezwykłych konstrukcji LEGO®.

- Model LEGO® Friends ma ok. 7 cm wysokości i 7 cm szerokości, a kostka jest stylizowana na śliczny plecak, więc dzieci chętnie postawią ją w widocznym miejscu.

- Zaproś dzieci do miasta Heartlake w świecie LEGO® Friends — miejsca, w którym króluje pomysłowa zabawa. Dzieci znajdą tu postacie, z którymi mogą się identyfikować, i z pewnością poczują się jak w domu.

- Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Klocki i elementy tej zabawki LEGO® Friends zostały przetestowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa, a zabawa nimi będzie przyjemnością.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736928
  • EAN 5702016915754
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+6 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Baletowa kostka Stephanie 41670 Lego Friends