The wishlist name can't be left blank

Będę wielkim mówcą. Poziom I. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka

Autor: Iwona Michalak-Widera,Katarzyna Węsierska
Iwona Michalak-Widera, Katarzyna Węsierska
Niedostępny
Indeks
704035
Twój rabat 35% (19,90 zł)
Cena
Cena 36,80 zł 56,70 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 56,70 zł

Opis

Będę wielkim mówcą. Poziom I. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka, Iwona Michalak-Widera, Katarzyna Węsierska, Wydawnictwo Unikat2, 2009

   

Dane produktu:

Książka Iwony Michalak-Widery i Katarzyny Węsierskiej to zestaw ćwiczeń, których celem jest pomoc nie tylko w nauce prawidłowej wymowy, lecz również w tym, by mowa ta była jak najbardziej wyraźna i charakteryzowała się świetną dykcją. Innymi słowy, książka ta przygotowuje dziecko do przyszłej roli znakomitego mówcy.

Autorki wyszły z założenia, iż dojście do tak ambitnego celu jest pracą wieloetapową. Dlatego też wachlarz ćwiczeń zawiera trening narządów artykulacyjnych, pracę nad prawidłowym oddechem, elementy ćwiczeń słuchowych oraz ogólnorozwojowych.

Praca zaczyna się od "szalonych minek", ponieważ nic tak nie zachęca dziecka do wysiłku, jak odrobinia dobrej zabawy na początek. Do tego, na dzieci czekają również ćwiczenia na samogłoskach. Każde z ćwiczeń jest szczegółowo omówione, autorki zwracają także uwagę rodziców na ewentualne trudności podczas wykonywania każdego z ćwiczeń.

Atutem książki jest dopracowana do perfekcji szata graficzna. Warto wspomnieć także o zdjęciach, na których znajdują się dzieci prezentujące ćwiczenia. Autorki pokazują, w jaki sposób, używając najprostszych przedmiotów można urozmaicać zajęcia logopedyczne.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 704035
  • Wydawnictwo Unikat 2
  • Autor Iwona Michalak-Widera, Katarzyna Węsierska
  • EAN 9788392768685
  • Ilość stron 40
  • Oprawa miękka
  • Wymiary 23x23 cm

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto