The wishlist name can't be left blank

Awatar Kaia kapsuła gracza 71714 Lego Ninjago

Niedostępny
Indeks
724961
Twój rabat 24% (12,47 zł)
Cena
Cena 39,49 zł 51,96 zł

Opis

Awatar Kaia kapsuła gracza 71714 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Niesamowity automat zręcznościowy z dwoma minifigurkami jest portalem, który prowadzi do świata gry Wspaniałe Imperium.

Dzieci będą mieć świetną zabawę przy odgrywaniu emocjonujących historii związanych z dwoma postaciami z gry wideo: Cyfrowym Kaiem z NINJAGO® oraz występującym wyłącznie w tym zestawie Awatarem Kaia.

Ten zestaw NINJAGO to gwarancja niezliczonych możliwości i wielu godzin wciągającej zabawy.

Najlepsze figurki akcji ninja We Wspaniałym Imperium dzieci mogą wybrać postać, którą chcą być, a także własny awatar ninja, który będzie brać udział w przygodach w tajemniczym nowym świecie. To doskonała okazja, by pokazać swoją kreatywność.

Tył automatu zręcznościowego otwiera się, ukazując skrytkę na figurki ninja, broń i akcesoria.

Idealne zabawki LEGO® Zestawy LEGO NINJAGO dają szansę znalezienia się w niezwykłym świecie, gdzie dzieci mogą same lub z przyjaciółmi wcielić się w postacie wojowników ninja i podjąć walkę z siłami zła.

Zabawa samochodami, odrzutowcami, smokami, figurkami do zbudowania i innymi zabawkami ninja wciągnie każdego dzieciaka.

 

Cechy produktu:

- Zestaw NINJAGO® do odgrywania pełnych akcji scen ze Wspaniałego Imperium. Zawiera miniaturowy automat zręcznościowy oraz minifigurki: Cyfrowego Kaia i niedostępnego gdzie indziej Awatara Kaia. Idealna zabawka dla wiernych fanów NINJAGO i dzieci marzących o przygodach.

- Zestaw ninja zawiera miniaturowy automat zręcznościowy i dwie figurki z gry wideo, które mogą walczyć różnymi rodzajami broni: Cyfrowego Kaia z NINJAGO® i Awatara Kaia. Zabawka zachęca dzieci do korzystania z wyobraźni i wymyślania pasjonujących przygód ze świata gry Wspaniałe Imperium.

- Dzieci mogą przerabiać minifigurki i wybierać awatara, który wejdzie do Wspaniałego Imperium. Zawiera także miniaturowy automat zręcznościowy z fajną funkcją — schowkiem na minifigurki i akcesoria.

- Szybki w budowie zestaw dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat ma 49 elementów i zachęci każdego fana ninja do pomysłowej zabawy. To doskonały prezent urodzinowy, bożonarodzeniowy lub niespodzianka LEGO® na każdą okazję.

- Miniaturowy automat zręcznościowy ma ok. 8 cm wysokości, 5 cm długości i 6 cm szerokości.

- Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii, więc dzieci mogą zacząć się nią bawić od razu po zbudowaniu — same lub z przyjaciółmi.

- Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zachowują jednolitą formę, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Wszystkie elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu mamy pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe globalne standardy bezpieczeństwa i jakości.

 

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724961
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Symbol 71714
  • EAN 5702016616996
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 49

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Awatar Kaia kapsuła gracza 71714 Lego Ninjago