The wishlist name can't be left blank

Autobus przyjaźni 41395 Lego Friends

Dostępny
Indeks
724908
Twój rabat 22% (73,16 zł)
Cena
Cena 259,49 zł 332,65 zł
- +

Opis

Autobus przyjaźni 41395 Lego Friends

 

Dane produktu:

Co powstanie, gdy stary londyński autobus połączymy z domkiem dla lalek i oprószymy odrobiną magii LEGO Friends?

Zestaw LEGO® Friends Autobus przyjaźni (41395)! Miłośnicy podróżowania poszerzą z nim swoje horyzonty.

W środku pojazdu zmieści się cały potrzebny sprzęt (nawet siatka i rakiety tenisowe!) oraz bagaż wszystkich podróżujących przyjaciół.

Odkrywanie nowych możliwości Zabawka ma wiele funkcji, które pozwalają dzieciom poznawać wszystko, co wiąże się z ekscytującą wyprawą samochodową: naprawianie i tuningowanie pojazdu, obserwowanie gwiazd, wypatrywanie dzikich zwierząt, a nawet zjeżdżanie po zjeżdżalni czy relaksowanie się w basenie.

Dostęp do wszystkich części Zestaw przypadnie do gustu dzieciom, które lubią domki dla lalek, miniaturowe akcesoria i kreatywną zabawę.

Górne piętro łatwo przesunąć, by dostać się do pomieszczeń poniżej.

Potrzebujesz prezentu dla małego mechanika, który chciałby powiększyć swoją flotę pojazdów? Nie musisz już dłużej szukać!

Pozwól młodym budowniczym wybrać się w podróż życia i zwiedzić miasto LEGO Heartlake.

 

Cechy produktu:

- Podaruj dzieciom zestaw LEGO Friends, by zabrać je w kreatywną podróż pełną przygód. W autobusie dla minilaleczek pełnym ciekawych funkcji i akcesoriów znajdą niezliczone możliwości pomysłowej zabawy.

- Zabawkowym autobusem jadą minilaleczki Stephanie, Mia i Olivia z LEGO® Friends. Kreatywne dzieciaki mogą rozwijać wyobraźnię, pomagając dziewczętom z miasta Heartlake odkryć wszystkie funkcje i akcesoria kryjące się w pojeździe.

- Dzieci mogą wyobrazić sobie, że kładą się spać w sypialni, holują zepsute samochody wyciągarką, pływają w basenie lub obserwują gwiazdy z górnego pokładu, który można przesunąć, by dostać się do łóżek dla minilaleczek.

- Zestaw LEGO Friends Autobus przyjaźni (41395) to świetny wybór na prezent urodzinowy dla dzieci w wieku od 8 lat, które lubią nietuzinkowe pojazdy i mają już trochę doświadczenia w budowaniu. Złożenie tego inspirującego modelu zapewni im poczucie dumy.

- W autobusie jest mnóstwo akcesoriów dla minilaleczek, ale spore rozmiary (ok. 14 cm wysokości i 30 cm szerokości) sprawiają, że zmieszczą się tam również inne klocki LEGO®, które dzieci zechcą dodać. Można użyć klocków z dowolnego zestawu LEGO!

- Dynamiczna zabawa to część podróży. Autobus LEGO® Friends nie jest statycznym modelem — ma koła, które naprawdę się obracają. Do zabawy nie potrzeba jednak baterii, bo siłą napędową pojazdu jest wyłącznie wyobraźnia.

- Zachęć maluchy do podróży do miasta Heartlake, w którym mogą poszerzyć swoje horyzonty i odkryć nowe pasje wspólnie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

- Klocki LEGO® już od 1958 roku spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu mają spójny wygląd, pasują do siebie, a ich łączenie jest tak trwałe, jak przyjaźnie zawierane w mieście Heartlake.

- Zestawy LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku!

- Wszystkie elementy LEGO® przechodzą rygorystyczne testy, dzięki czemu mamy pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe globalne standardy bezpieczeństwa i jakości.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724908
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)
  • EAN 5702016618822
  • Rok wydania 2020
  • Ilość elementów 778

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Autobus przyjaźni 41395 Lego Friends