Atak smoka ognia 71753 Lego Ninjago

Dostępny
Indeks
736966
Twój rabat 20% (48,64 zł)
Cena
Cena 194,55 zł 243,19 zł
- +

Opis

Atak smoka ognia 71753 Lego Ninjago

 

Dane produktu:

Miłośnicy wojowników ninja mają niepowtarzalną okazję do odgrywania podniebnych przygód z pierwszego sezonu serialu LEGO® NINJAGO® dzięki zestawowi Atak smoka ognia (71753).

Imponujący model smoka z ruchomymi częściami ciała — ogonem, łapami, szczęką i skrzydłami — doskonale nadaje się do inspirującej zabawy w odgrywanie ról.

Niezapomniane przeżycia dla miłośników ninja.

 

Ten zestaw konstrukcyjny zawiera cztery odlotowe minifigurki: ninja Kaia, Zane’a i Nyę w wersji Legacy oraz groźnego wroga Wyplasha.

Dzięki nim dzieci mogą inscenizować wielkie starcia dobra ze złem.

Nya w wersji Legacy jest nowością na czerwiec 2021 roku — to kolekcjonerska złota minifigurka z podstawką, stworzona z okazji 10. urodzin zestawów z serii NINJAGO.

Wyjątkowe zabawki dla kreatywnych budowniczych.

 

Zabawki z serii LEGO NINJAGO pozwalają dzieciom przenieść się do fantastycznego świata niesamowitych przygód.

Młodzi konstruktorzy mogą połączyć siły z ulubionymi bohaterami i stanąć w szranki z groźnymi przeciwnikami podczas zabawy zestawami konstrukcyjnymi pełnymi robotów, motocykli i smoków.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® NINJAGO® Atak smoka ognia (71753) zawiera ruchomy model smoka, który gwarantuje kreatywnym dzieciom wiele godzin ekscytującej zabawy.

- Zestaw ninja zawiera cztery minifigurki z pierwszego sezonu serialu NINJAGO®: ninja Nyę, Kaia i Zane’a, a także Wyplasha, złego generała szkieletów. Każda z figurek jest wyposażona w fajną broń.

- Bogaty w szczegóły model smoka ma ruchome łapy, skrzydła, szczękę i ogon. Na grzbiecie stworzenia jest siodło, na którym przed walką można posadzić minifigurki ninja.

- Zawiera złotą kolekcjonerską minifigurkę Nyi w wersji Legacy z małą podstawką z okazji dziesięciolecia zestawów NINJAGO®.

- Więcej złotych minifigurek kolekcjonerskich znajdziesz w pięciu innych zestawach NINJAGO®, takich jak: Turniej Żywiołów (71735), Kruszarka skał (71736), Ninjaścigacz X-1 (71737) i Pojazd ultradźwiękowy (71739).

- Składający się z 563 elementów zestaw to satysfakcjonujące wyzwanie konstrukcyjne dla ośmiolatków i starszych dzieci. Doskonale sprawdzi się też jako prezent urodzinowy lub świąteczny.

- Stojący na tylnych łapach smok z rozłożonymi skrzydłami ma ok. 27 cm wysokości, 27 cm długości i 59 cm szerokości, więc doskonale nadaje się do zabawy i ozdoby.

- LEGO® NINJAGO® to zdumiewająca kolekcja zestawów konstrukcyjnych, które pobudzają wyobraźnię dzieci i uczą pozytywnych wartości podczas zabawy.

- Już od ponad sześciu dekad klocki LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby za każdym razem można było je łatwo połączyć i rozdzielić. Nie trzeba być sprawnym i silnym jak ninja!

- Klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, więc możesz mieć pewność, że dzieci są zawsze w bezpiecznych rękach.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736966
  • EAN 5702016912319
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Atak smoka ognia 71753 Lego Ninjago