Alaantkowe BLW

Joanna Anger, Anna Piszczek
Dostępny
Indeks
707073
Twój rabat 10% (2,90 zł)
Cena
Cena 26,00 zł 28,90 zł
- +

Opis

Alaantkowe BLW, Joanna Anger, Anna Piszczek, Wydawnictwo Mamania, 2015

 

Dane produktu:

Chcesz, aby Twoje dziecko jadło nie tylko chętnie, ale też różnorodnie i zdrowo? Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w gotowaniu, czy dopiero zaczynasz kucharską przygodę, Twoje dziecko może jeść równie smacznie jak tytułowi Ala i Antek, a Ty i reszta rodziny razem z nim. 

W tej domowej książce kucharskiej znajdziesz:

- przepisy, które możesz zastosować od samego początku rozszerzania diety, i takie, które zasmakują starszemu dziecku i rodzicom

- potrawy tradycyjne, a także wegańskie, bezglutenowe czy bez nabiału

- pomysły na smaczne śniadania i obiady oraz dania, które możesz zabrać ze sobą na wycieczkę

- pyszne desery, które – jeśli chcesz – możesz przygotować bez dodatku cukru.


Każdą z tych potraw przyrządzisz szybko i łatwo z dostępnych składników. Odkryj radość gotowania razem z dzieckiem. Smacznego!

Więcej niż BLW

BLW (Bobas Lubi Wybór) to metoda rozszerzania diety, którą pokochały już tysiące polskich dzieci. Zdaniem jej twórczyń, Gill Rapley i Tracey Murkett, dziecko od samego początku może jeść samodzielnie, co pozwala na naturalny rozwój jego umiejętności chwytania i żucia oraz korzystnie wpływa na akceptację różnorodnych smaków.

Ta książka kucharska powstała w trakcie eksperymentowania Autorek z metodą BLW, jednak prezentowane przepisy mogą być wykorzystane przez wszystkich rodziców, którzy mają ochotę urozmaicić swoim dzieciom menu, niezależnie od sposobu rozszerzania diety.

Joanna Anger – na co dzień nauczycielka wychowania przedszkolnego, mama Ali – i Anna Piszczek – polonistka i historyczka, mama Antka – są twórczyniami bloga AlaAntkowe BLW, czytanego przez tysiące polskich rodziców i docenionego w konkursie BLOG ROKU 2014.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 707073
  • Wydawnictwo Mamania
  • Autor Anna Piszczek, Joanna Anger
  • Seria BLW
  • EAN 9788365087126
  • Ilość stron 208
  • Oprawa twarda
  • Wymiary 17x22 cm

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Alaantkowe BLW